LIGA 1 Rajković pao pred Lilom, gol koji je primio treba da zaboravi (VIDEO)

,

Predrag Rajković (Foto: Starsport)

Ništa novo u Francuskoj. Crvenih kartona bezmalo ima koliko i golova. U mečevima igranim u nedelju popodne, viđena su tri isključenja.

Brazil: Na meču Santos – Flamengo, naša kladionica nudi kvotu 2.25 za igru ug 3-5.

Srpski čuvar mreže Predrag Rajković sprečio je ubedljiviji poraz Remsa od favorizovanog Lila, ali snosi i deo krivice za gol koji je odlučio pobednika. Bamba je oštro pucao sa 17 metara, niko nije ni pokušao da blokira i pogodio bliži ugao. Rajković je to ipak mogao da brani.

Nant je u čudnom meču bio bolji od Nima. Čudnom, jer je početkom drugog poluvremena ostao bez isključenog Louze, strelca drugog gola, a sam finiš je odigrao sa devetoricom. Ipak, uspeo je da sačuva trijumf.

Monako je takođe branio pobedu s manjkom igrača na terenu. Presudio je pogodak talentovanog Badijašila iz 22. minuta.

Bordo je neočekivano lako slavio u Anžeu, brzometnim golovima sredinom prvog poluvremena. Osladio se i Sent Etjen, pobedom nad Anžeom.