LIGA 1 Remi u duelu Nice i Lila

,

Trener Nice Patrik Vijera (Foto: Beta/AP)

Nica i Lil odigrali su nerešeno 1:1 (0:0) u meču osmog kola Lige 1. Sve najvrednije pomena stalo je u osam minuta drugog poluvremena.

Na meču Lion – Monako, naša kladionica nudi kvotu 2.30 za igru ug 1P2+.

Domaćin je došao u vođstvo golom Kaspera Dolberga, nekadašnjeg igrača Ajaksa. Danac se odlično snašao posle dubinskog pasa Kloda Morisa. Ubrzo je postavljen i konačan rezultat. Iskusni Turčin Burak Jilmat našao se sam u neposrednoj blizini gola i egzekucija je bila neminovna.

Lil je propustio prilikom da se pobedom izdvoji na čelu tabele. Nicu je remi uzdigao na petu poziciju.