LIGA 1 Šampion još bez pobede, Lilu samo bod u Sent Etjenu

Branko Sekulovic

,

Ni posle trećeg kola šampion Francuske Lil još uvek nema pobedu na svom kontu. A bili su blizu da u Sent Etjenu prekinu lošu seriju, međutim domaćin je u finišu stigao do izjednačenja, pa je Lil morao da se zadovolji samo bodom.

Francuska: Na meču Lion – Klermon, naša kladionica nudi kvotu 2.55 za igru 1-1.

Nije utakmica bila preterano lepa za gledanje, a nije bilo ni prevelikih uzbuđenja. jedino vredno pomena iz prvih 45 minuta je upravo vodeći gol Lila. Našao se u tom 38. minutu Burak Jilmaz na pravom mestu u pravom trenutku da ubačenu loptu sprovede u mrežu Sent Etjena.

Na sledeću dobru priliku čekalo se do 55. minuta i ponovo su je imali gosti. Džonatan Dejvid je mogao da duplira prednost aktuelnog prvaka, ali ostalo je onih 0:1 sa poluvremena.

Nije, međjutim, tako ostalo i do kraja, jer su zeleno-beli u 88. minutu uspeli da izjednače. Sejdu Sou je odlično reagovao posle kornera i poslao loptu iza leđa golmana Iva Grbića za konačnih 1:1.

LIGA 1 – 3. KOLO

Monako – Lans 0:2 (0:0)

(Golovin ck 86 -Ganago 51, Dokur ck 60, Banza 90+5))

Sent Etjen – Lil 1:1 (0:1)