LIGA 1 Sent Etijen sprečio Lil da se izjednači sa Parižanima (VIDEO)

,

Lilu samo bod na teškom gostovanju u Sent Etijenu (Foto: Beta/AP)

U poslednjem meču 12. kola Lige jedan Lil je mogao po broju bodova da se izjednači sa liderom PSŽ-om, ali nije uspeo. Sprečio ga je Sent Etijen.

Italija: Na meču Torino – Sampdorija, naša kladionica nudi kvotu 6.60 za igru X-1.

Sent Etijen je na svom terenu dočekao Lil i remizirao je 1:1. Bio je to meč u kom su gosti bili bolji, ali je domaćin poveo i znao da sačuva bar bod. Sent Etijen je poveo golom sa “bele tačke” u 33. minutu.

Lil je u 62. minutu preko Andrea mogao do izjednačenja, ali je golman loptu izbacio preko prečke u korner. Tri minuta kasnije su gosti izjednačili preko Ikonea. Poslednju šansu na utakmici imao je Lil, ali je pokušaj Jilmaza završio preko prečke.

Lil je sada drugi na tabeli sa 23 osvojena boda, dva manje od lidera PSŽ-a. Sent Etijen zadnjih šest utakmica ne zna za pobedu i sledi mu borba za opstanak.