LIGA 1 Slimani doneo bodove Monaku

Milena Kovacevic

,

Robert Moreno, strateg Monaka (Foto: Beta/AP)

Duel četvrte i pete ekipe u Ligi 1 je bitka za evropsku scenu. Iako su oba tima ispod crte, imaju velike šanse da se domognu izlaska u Evropu. Ovoga puta, Monako je bio bolji, pa je zamenio mesto sa Monpeljeom – 1:0.

LIGA 1: Kladionica MaxBet nudi kvotu 1,95 na pobedu Nanta protiv Meca. Meč je zakazan za subotu u 20 časova.

Jedini pogodak viđen je u 52. minutu. Slimani je bio najviši u skoku posle odlično izvedenog kornera Golovina. Golman gostiju, kao i još jedan odbrambeni igrač, koji je pokušao glavom da skine loptu sa gol linije, bili su nemoćni.

Monako je imao nekoliko dobrih prilika u prvom poluvremenu i čini se da je oštećen u 41, kada je jedan fudbaler gostiju igrao rukom u kaznenom prstoru. Ipak, sudija je samo pokazao da se igra nastavi.

U drugom poluvremenu, sem pogotka Slimanija, vredna pomena je šansa Bakajoka koji je u u 70. minutu pogodio prečku.