LIGA 1 Sreća da nije bilo navijača na tribinama u Sent Etjenu

,

Miran meč na otvaranju 14. kola Lige 1. Fudbaleri Sent Etjena i Anžea su u petak podelili bodove, pošto su odigrali utakmicu bez golova.

LIGA 1: Kvota u MaxBetu na pobedu Olimpik Marselja protiv Monaka je 2.90.

Za ovu utakmicu možemo samo da kažemo da je sreća što nije bilo navijača na tribinama zbog pandemije koronavirusa. Da jeste, baš bi se dosađivali u Sent Etjenu.

Duel je bio nešto interesantniji u prvom poluvremenu. U 18. minutu je domaćinu poništen gol zbog ofsajda. Potom je posle desetak minuta Džimi Kabo imao solidnu šansu da donese prednost Anžeu, ali je Mulin izbacio loptu u korner. To su najzanimljiviji događaji u toj deonici.

U nastavku, preciznije u 59. minutu, Harold Mukudi je imao veliku priliku da zatrese mrežu Anžea, ali je lopta posle njegovog šuta glavom iz peterca prošla pored desne stative.

U narednih pola sata se ništa nije značajnije desilo, sve do poslednjeg minuta. U trećem minutu nadoknade je Ivan Neju ostao bez čuvara u šesnaestercu Anžea, ali je golman Pol Bernardoni bio dovoljno koncentrisan da njegov šut zaustavi. Tako je ostalo 0:0.