LIGA ŠAMPIONA Bavarci i u revanšu samleli Čelsi (VIDEO)

,

Tomas Miler ispred Kurta Zume (Foto: Beta/AP)

Sav posao oko plasmana u četvrtfinale, Bavarci su završili još krajem fe bruara na Stamford Bridžu. Duel na Alijanc Areni bio je samo formalnost: Bajern – Čelsi 4:1 (2:1).

Norveška: Na meču Alesund – Viking, naša kladionica nudi kvotu 3.35 za igru 2-2.

Pauza od završetka Bundeslige nije uticala na šampiona Nemačke. Bajern je poveo već u 10. minutu. Golman Kabaljero je srušio Roberta Levandovskog, a evripski fudbaler sezone lako realizovao penal.

Poljak je 14 minuta kasnije bio asistent. Video je Perišića, potpuno zaboravljenog u šesnaestercu, pa je domaćin vrlo lako stigao do 2:0.

Čelsi je na Alijanc Areni osvojo evropsku krunu 2012. baš protiv Bajerna osvojio evropsku krunu i nije želeo da napusti to mesto bez ispaljenog metka. VAR je poništio gol Hadson-Odoija u 28. minutu, ali je Ejbraham u smiraj poluvremena uspeo da smanji.

Bavarska mašina je nastavila da melje. Levandovski je u 76. minutu ponovo bio asistent, sada Tolisou, da bi sam stavio tačku na meč lepim udarcem glavom na centaršut Odriozole.