LIGA1 Marselju ne pomaže ni Radonjić, Rems uzeo meru

Milena Kovacevic

,

Nemanja Radonjić bio je starter za Marselj (Foto: Starsport)

Rems je savladao Marselj 2:1 u poslednjem meču u subotu. U timu gostiju od starta je igrao Nemanja Radonjić, koji je zamenjen u 67. minutu, ali nije pomogao timu da izbegne poraz.

Lion dočekuje PSŽ u nedelju. Kladionica MaxBet nudi kvotu 3,90 na pobedu domaćina.

Domaćin je poveo prelepim pogotkom. Kafaro je prethodno sve odradio, oslobodio se dva protivnička igrača i uposlio Dinžoma. Zasluženo se Rems našao u vođstvu.

Hjun-Jun je povisio prednost domaćih. Marselj je izgubio loptu na sredini terena, a Rems je kontrom za tren došao isped gola gostiju. Korejancu nije bilo teško da savladao golmana. Recimo da je asistent bio isti, kao kod prvog gola – Kafaro.

Ndžai je zamenio Nemanju Radonjića u 67. minutu, a u 86. postigao počasni pogodak za Marselj.

FRANCUSKA LIGA 1 – 23. KOLO
Anže – Dižon 1:0 (1:0)