LŠ ZA MLADE Zvezda pretrpela katastrofu, Totenhem joj dao devet golova!

,

Borisav Burmaz, strelac prvog gola za Zvezdu (Foto: Starsport)

Valjda neće ovako i seniori… Fudbaleri Crvene zvezde do 19 godina pretrpeli su rezultatsku katastrofu u 3. kolu Lige šampione za mlade. U Londonu je ubedljiv bio Totenhem, rezultatom 9:2 (3:1).

Kvota u MaxBetu na trijumf prvog tima Totenhema protiv Crvene zvezde je 1.30.

Izabranici Slavoljuba Đorđevića su se propisno obrukali na terenu Totenhemovog trening centra. Iako na početku utakmice Beograđani nisu bili toliko loši, domaćin je praktično svaku šansu pretvorio u gol.

Benet je već u 3. minutu načeo mrežu Katića, posle čega je mogao da se nasluti poraz Zvezde. Ipak, da će ovoliku sramotu da dožive, teško da su i Englezi očekivali.

Troj Perot je duplirao prednost u 30. minutu, a već dva minuta kasnije je Katić napravio grešku i isti igrač je sa zemlje pogodio za 3:0. U finišu poluvremena je Borisav Burmaz postigao lep gol za 3:1, pa su crveno-beli otišli na odmor sa nadom da mogu da se vrate u meč.

Robson je u 49. minutu povećao na 4:1, Pantović je u sledećem napadu pogodio za novi -2, ali to je bilo sve od Zvezde. Usledila su nova dva gola Perota (jedan iz penala), a po jednom su mrežu srpskog predstavnika pogodili i Etet, Vajt i Magoma. Na kraju preubedljivih 9:2 i izjednačenje Totenhema i Zvezde na tabeli.