LUDA UTAKMICA Rodrigez u pobedi Evertona postigao golčinu, pa “popio” šamarčinu, Bilić pocrveneo i psovao sudiju! (VIDEO)

Bojan Brezovac

,

Rodrigez slavi gol (Foto: Beta/AP)

Ludilo na Gudison parku. Prvo poluvreme između Evertona i VBA će se prepričavati, što zbog golova, što zbog crvenih kartona. Idemo redom.

Engleska: Na meču Lids – Fulam, naša kladionica nudi kvotu 2.40 za igru 1&2-4.

Glvni akter je bez ikakve sumnje Džejms Rodrigez, veliko pojačanje Evertona za ovu sezonu. Odmah je pokazao kvalitet pošto je doneo preokret svojoj ekipi prelepim golom u 45. minutu za 2:1.

Ipak, tu nije kraj.

Igrač VBA, Gibs, dobija crveni karton zbog zbog udaranja Kolumbijca i time ostavlja goste sa igračem manje u nastavku, ali ni tu se ne završava priča.

U naletu besa Slaven Bilić takođe dobija crveni karton zbog žestokog prigovora sudiji, a ljudi sa ovog prostora lako će razumeti šta je sve trener VBA izgovorio.

Pogedajte klipove svake situacije.

Samo na kratko je izgledalo da će ovo da razdrma tim VBA, Pereira izjednačuje na 2:2, ali onda kreće kanodada Evertona. U narednih 12 minuta domaćin postiže tri gola za konačnih 5:2.