LUDA UTAKMICA U MILANU Inter slavio posle tri preokreta, Kolarovu prva pobeda u novom klubu! (VIDEO)

,

Romelu Lukaku (Foto: Beta/AP)

Malo je nedostajalo da “viola” zaokruži savršen dan gostiju na Apeninima. Minuti su je delili od velike pobede u Milanu, a na kraju je ostala praznih šaka. U spektakularnom meču Inter je pobedio Fjorentinu 4:3 (1:1)!

Na meču Napoli – Đenova, naša kladionica nudi kvotu 2.25 za igru 1&3-5.

Bio je to duel sa trojicom srpskih internacionalaca na terenu. Aleksandar Kolarov je debitovao za Inter, Nikola Milenković je od prvog minuta igrao za Fjorentinu, a od 61. minuta mu se pridružio Dušan Vlahović.

Gost je poveo već u trećem minutu. Nabačena lopta je preletela Kolarova, a dvojica igrača “viole” našli su se potpuno sami pred Handanovićem. Kastrovili je nesenbično dodao Kuameu koji je imao lak posao.

Inter je izjednačio pred sam odlazak na odmor. Lautaro Martinez je pogodio sjajnim udarcem sa 17 metara.

Za samo 16 minuta u nastavku viđena su tri gola i veliki preokret. “Neroazuri” su najpre izjednačili pošto je lopta zakačila Ćekerinija i završila u mreži, a tada je na scenu stupio Frank Riberi.

Francuski velemajstor je prvo bio asistent Kastroviliju za izjednačenje, a šest minuta kasnije je poslao savršenu, teledirigovanmu loptu ka Kjezi koju je mladi Italijan pretvorio u novo vođstvo gostiju.

U završnici, mladi Dušan Vlahović se pretvorio u tragičara. Najpre nije iskoristio gotovo savršenu šansu koju mu je servirao Riberi. Negde sa penala pucao je pored gola. Pred sam kraj, nedugo pošto je Lukaku izjednačio, nije najbolje reagovao, preletela ga je lopta i D’Ambrozio je golom doneo treći preokret na meču!