LUDNICA U ĐENOVI Ilić i Lazović imali 2:0, Maksimović ih stigao, pa prestigao… Na kraju, svima po bod! (VIDEO)

,

Slavlje Ivana Ilića i Nikole Kalinića (Foto: Beta/AP)

Subota je donela pregršt odličnog fudbala širom Evrope. Fudbaleri Đenove i Verone nisu želeli da zaostanu za onim što su videli. Na kraju je domaćin spektakularno preokrenuo, a gost ipak osvojio bod – 3:3 (0:1)!

Italija 2: Na meču Peruđa – Alesandrija, naša kladionica nudi kvotu 2.80 za igru 1-1.

Od početka je sve išlo na vodenicu gostiju, u čijim redovima su od prvog minuta na terenu bili Darko Lazović i Ivan Ilić, baš kao i Nikola Maksimović u domaćoj ekipi. Posle poraza madridskog Atletika u Vitoriji, bolji dan za porodicu Simeone najavio je Čolov sin Đovani, pogotkom već u osmom minutu. Sve je izgledalo idealno kada je Barak u 49. sa penala povećao na 2:0.

Potop Verone je trajao tačno devet minuta. Kapiten domaćina, iskusni levi bek DomenikomKrišito je sa 11 metara smanjio, a četiri minuta kasnije i izjednačio. Ni to nije bilo sve. Samo pet minuta posle izjednačenja, Matija Destro je pogodio za preokret!

Iako na konopcima, Verona je uspela da se podigne. Strelac pogotka za kraj spektakularne utakmice bio je Nikola Kalinić.