LUDO NA OLIMPIKU Lacio gubio 3:0, a onda…

Bojan Brezovac

,

Fudbaleri Lacija odigrali su 3:3 sa Atalantom na svom Olimpiku u prvom meču osmog kola italijanske Serije A.

Kvota u MaxBetu na trijumf Radničkog iz Niša protiv Napretka je 1.33.

Jako lošu partiju pružila je domaća ekipa u prvom poluvremenu, ali je u nastavku odigrala odličan fudbal.

Činilo se da je već sve riješenou prvom poluvremenu, a gosti su poveli u 23. minutu golom Murijela.

Na 2:0 povisio je isti igrač samo pet minuta kasnije.

Velikih 3:0 bilo je u 37. minutu kada su gosti iz Bergama pogodili preko Gomeza.

Lacio je u nastavku uspio da smanji preko Ćira Imobilea koji je pogodio sa penala u 70. minutu, a samo minut kasnije pogodio je Hoakin Korea i potpuno zakomplikovao situaciju.

Lacio se spasio u 93. minutu kada je Imobile realizovao drugi penal na meču, a ujedno stigao i do svog drugog gola na ovoj utakmici.