MaxBet

Luka Adžić debitovao za Holanđane i odmah je postigao gol (VIDEO)

,

Luka Adžić (Foto: Starsport)

Fudbaleri Emena ostvarili su u subotu veoma važnu i pomalo neočekivanu pobedu. Oni su na svom terenu, u 24. kolu Eredivizije savladali Vilem II sa 4:2 (1:0).

EREDIVIZIJA: Kvota u MaxBetu na trijumf AZ Alkmara protiv Cvolea je 1.35.

Taj meč će po dobrom da pamti nekadašnji fudbaler Crvene zvezde, Luka Adžić, koji je u subotu debitovao za holandskog prvoligaša. Mladi Srbin se predstavio novom klubu na najbolji mogući način – postignutim pogotkom.

Adžić je zaigrao sa klupe, tako što je ušao u igru umesto Kemina Freja u samom finišu prvog poluvremena. Tada je Emen već vodio sa 1:0.

Villem II je izjednačio u nastavku preko Ljonča, da bi u dva minuta De Liv i Adžić postigli po gol, na asistenciju Pene.

Adžić se u strelce upisao u 61. minutu, a tom prilikom je demonstrirao svoj najveći kvalitet – brzinu. Sjajno se ubacio u prostor, Prihvatio je idealno loptu i potom efektnim šutem zatresao mrežu.

Do kraja utakmice su obe ekipe postigle još po gol. Majstoriju Adžića je videlo 8.190 navijača, koliko ih je bilo na stadionu u Emenu. Adžić je u holandskom prvoligašu na pozajmici iz Anderlehta do kraja sezone.