Makeda nemoćan protiv Rastavca

,

Milan Rastavac (Foto: Starsport)

Ako se po jutru dan poznaje, biće ovo još jedna razočaravajuća sezona za navijače Panatinaikosa. Fudbaleri “zelenih” su doživeli u nedelju poraz na gostovanju Asterasu u 1. kolu prvenstva Grčke sa 1:0 (0:0).

LIGA 2: Kvota u MaxBetu na pobedu Tuluza protiv Sošoa je 2.35.

Napravio je srpski stručnjak Milan Rastavac neosvojivu tvrđavu u Tripoliju. Poslednji klub koji je slavio na stadionu “Teodoros Kolokotronis” bio je Olimpijakos, još 15. decembra 2019. godine!

Od tada Asteras nije izgubio na 12 uzastopnih utakmica na svom terenu, ostvario je osam pobeda i četiri remija. Najnoviji tim koji se razbio o zidine je Panatinaikos.

Rastavac je postavio odlično taktiku i potpuno je umrtvio napade Atinjana. Nije im pomoglo ni to što je svih 90 minuta ofanzivu predvodio Federike Makeda, koji je nedavno produžio ugovor sa Panatinaikosom.

U 73. minutu radost domaćih igrača. Španski fudbaler Adrijan Rijera odlično je reagovao na asistenciju Koste i doneo je pobedu svom timu. Rezultat se više nije menjao.