ŠPANIJA

Maksimović zapečatio pobedu Hetafea! (VIDEO)

,

Nemanja Maksimović (Foto: Beta/AP)

Nije mu posao da daje golove, i to čini vrlo retko. Ipak, ume da pogodi kada treba. Pogotkom Nemanje Maksimovića, Hetafe je zapečatio pobedu na gostovanju Kadizu – 2:0 (1:0).

Španija 2: Na meču Mirandes – Albasete, naša kladionica nudi kvotu 3.10 za igru 1-1.

Gost iz predgrađa Madrida je otišao na odmor s prednošću posle gola Kuća u 33. minutu. Čuvao je vođstvo sve do daleke nadoknade, kada je Niom oduzeo loptu na centru, odlično poslao pred gol, a Srbinu ostao najlakši deo posla. Bio je to prvi Maksimovićev gol od 1. marta ove godine, kada je bio strelac u meču protiv Majorke.

Ranije tokom dana, očekivalo se da Betis odigra značajniju ulogu u malom andaluzijskom derbiju. Granada je ipak lako savladala rivala iz Sevilje, a sve je rešio iskusni Roberto Soldado, golovima u 14.(iz penala) i 20. minutu.

U redovima domaćeg tima, Filip Malbašić je igrao od 89. minuta.