Mašina iz Bergama samlela Mihajlovićevu Bolonju

,

Malinovski otvara seriju golova (Foto: Beta/AP)

Prošli duel Atalante i Bolonje u Bergamu obeležila je žestoka svađa Đanpjera Gasperinija i Siniše Mihajlovića. Taj meč završen je minimalnom pobedom domaćina, a sada je ekipa sa severa Italije postigla petostruko veći broj golova – 5:0 (2:0).

Na meču Torino – Napoli, naša kladionica nudi kvotu 2.10 za igru ug 2-3.

Da se Bolonji ne piše dobro, bilo je jasno u 22. minutu kada je Malinovski pogodio na asistenciju Murijela. Kolumbijac je i sam postao strelac oz penala u smiraj poluvremena.

Potpuni raspad gostiju nagovešten je početkom drugog dela meča, kada je Šouten dobio direktan crveni karton, a dogodio se u razmaku od samo dva minuta. Frojler i Zapata su za tili čas podigli na 4:0. Tačku je stavio Mirančuk, a pred gostima je ostalo predugih 20 minuta. Ipak, uspeli su u nameri da ne prime još neki gol.

SERIJA A, 33. kolo

Benevento – Udineze 2:4 (1:2)
(Viola 34, Lapadula 83 – Molina 4, Arslan 31, Larsen 49, Braf 73)

Fjorentina – Juventus 1:1 (1:0)

(Vlahović 29. penal – Morata 46)

Inter – Verona 1:0 (0:0)

(Darmijan 70)

Kaljari – Roma 3:2 (1:1)

(Likojanis 4, Marin 57, Žoao Pedro 64 – Perez 27, Facio 69)

Atalanta – Bolonja 5:0 (2:0)

(Malinovski 22, Murijel 44. penal, Frojler 57, Zapata 59, Mirančuk 73 – ck. Šouten 49)

Đenova – Specija 2:0 (1:0)
(Skamaka 62, Šomurodov 86)
Parma – Krotone 3:4 (1:3)
(Ernani 29, Žervinjo 49, Mihaila 54 – Magaljan 14, Simi 42, 69. penal, Unas 45+1)
Sasuolo – Sampdorija 1:0 (0:0)