Milenkoviću, šta ti bi? Srpski internacionalac crvenim kartonom častio “bikove” (VIDEO)

,

Milenković na meču u Torinu (Foto: Beta/AP)

Buran je bio meč Torina i Fjorentine. Posle dva crvena kartona za goste, domaćin je ipak uspeo da izbori remi – 1:1 (0:0).

Na meču Bolonja – Milan, naša kladionica nudi kvotu 2.65 za igru ug 1P2+.

U takvom epilogu, ulogu negativca odigrao je Nikola Milenković. Bez potrebe, posle jednog bezazlenog duela, srpski internacionalac je pokušao glavom da udari Belotija. Ma koliko Italija odglumio, pokušaj je bio ključan da sudija izvadi crveni karton. Drugi za igrače “viole” na meču.

Prvi je viđen početkom drugog poluvremena, takođe direktan, kada je Kastrovili oborio rivala na ivici kaznenog prostora. I pored manjka na terenu, stari majstor Frank Riberi je pogodio posle sjajne akcije za prednost gostiju. Bio je to, inače, drugi put da je “viola” zatresla mrežu. Gol Dušana Vlahovića iz finiša prvog poluvremena poništen je zbog minijaturnog ofsajda.

Odolevala je “viola” posle isključenja Milenkovića do 88. minuta, kada je Beloti pogodio za remi.

Torino, u čijim redovima je Saša Lukić igrao do 76. minuta, bodom je bar privremeno izašao iz zone ispadanja. Fjorentina je za sada na sigurnoj poziciji. Kaznu za Milenkovića čekamo…