Milivojeviću bodovi u Brajtonu, divni golovi Palasa (VIDEO)

,

Mateta slavi majstorski pogodak (Foto: Beta/AP)

Brajton je dominirao, čak 23 puta pokušao da zatrese mrežu rivala. Na drugoj strani, samo tri pokušaja, dva u okvir gola, bila su dovoljna da Luka Milivojević i društvo odnesu bodove u južni London. “Galebovi” su kao domaćini poraženi od Kristal palasa – 1:2 (0:1).

Engleska 2: Na meču Derbi – Hadersfild, naša kladionica nudi kvotu 3.55 za igru 1-1.

Vodeći gol gostujućeg tima bio je čista fudbalska čarolija. Žan-Pjer Mateta, zimska pridošlica iz Majnca je akrobatski u okretu, petom skrenuo centaršut Ajua u mrežu.

Domaćin je izjednačio posle 10 minuta u nastavku. Lopta je srećno došla do Feltmana koji je lako pogodio cilj.

Sve je mirisalo na remi do duboke nadoknade. Tada je usledio još jedan trenutak lepote fudbala. Pomalo zaboravljeni Kristijan Benteke, koji je u 75. minutu zamenio baš Matetu je divim volej udarcem omogućio još jednu asistenciju Džordanu Ajuu.