Milojević nije dobio treći meč zaredom, Al Ahliju bod u saudijskom derbiju

,

Vladan Milojević (Foto: Starsport)

Al Ahli, ekipa koju vodi Vladan Milojević, nije dobila ni treću uzastopnu utakmicu. Za razliku od prethodne dve, nije ni izgubila. Derbi šampionata Saudijske Arabije u Džedi protiv Al-Hilala, završen je bez golova.

Nemačka 2: Na meču Bohum – Nirnberg, naša kladionica nudi kvotu 3.30 za igru 1-1.

Milojević je prepustio posed lideru koji je na kraju čak 70 odsto vremena imao loptu u nogama. Ipak, s obe strane je upućeno po sedam udaraca u okvir gola, ali su mreže ostale mirne do poslednjeg zvižduka sudije, a moglo je da bude mnogo drugačije već u devetom minutu kada Al Somah nije iskoristio penal za ekipu nekada trofejnog stratega Crvene zvezde.

Naredni dani pokazaće šta učinak srpskog stratega u poslednje vreme znači za njegovu budućnost na klupi tima iz Džede. Takođe, i kakva je sudbina Marka Marina u Al Ahliju. Poraz saigrača u prošlom kolu gledao je sa klupe. Sada nije bio ni u protokolu. Ljubomir Fejsa je dobio žuti karton već u petom minutu, ali je ostao na terenu do kraja utakmice.

DA LI JE OVO JASAN SIGNAL? Marin nikada bliže povratku u Zvezdu!