LIGA EVROPE

Milošević: Marakana je Zvezdina kuća, u našem genu je da se tu pitamo za bodove

,

Nebojša Milošević (Foto: Starsport)

Pomoćni trener Crvene zvezde, Nebojša Milošević, vodio je u četvrtak utakmicu protiv Slobana iz Libereca umesto suspendovanog Dejana Stankovića. Može da bude prezadovoljan, pošto su crveno-beli u 2. kolu Lige Evrope slavili sa 5:1 (2:1).

BUNDESLIGA: Kvota u MaxBetu na pobedu Šalkea protiv Štutgarta je 3.00.

On je posle utakmice pohvalio igrače, ali je uputio i kritike zbog naivno primljenog pogotka u finišu prvog poluvremena.

Pripremu utakmice smo odradili jako temeljno. Jeste Liberec primio pet golova, ali najvažnije je da smo uspeli da osujetimo njihove kvalitete, agresiju. Taj pogodak na kraju prvog poluvremena nije smeo da se desi, ali dao nam je jednu povećanu dozu opreznosti i taktičke discipline za drugo poluvreme. Težili smo da igrom čuvamo prednost i iskoristimo prilike da povećamo razliku – objasnio je Milošević.

Stankovićev pomoćnik se osvrnuo i na meč sa Gentom u 3. kolu sledećeg četvrtka. Taj meć će takođe da bude odigran na beogradskoj Marakani.

Prezadovoljni smo, nastavljamo da rastemo. Imali smo sasvim dobro izdanje u Nemačkoj, danas i rezultat i izdanje. Ovo je naša kuća, u našem genu je da se pitamo za bodove u našoj kući. Takav pristup ćemo da imamo i protiv Genta – uverava Milošević.