Freebet takmičenje

Mitrovićev Fulam posrnuo na startu Čempionšipa

,

Aleksandar Mitrović (Foto: Beta/AP)

Fulam je u novu sezonu ušao rešen da se ekspresno vrati u Premijer ligu. Međutim, Barnsli mu je kao domaćin u prvom kolu Čempionšipa pokazao da to neće biti nimalo lako – 1:0 (1:0).

Na meču Bristol Siti – Lids, naša kladionica nudi kvotu 2.95 za pobedu domaćina.

Jedini gol viđen je već u 13. minutu. Luk Tomas, 20-godišnji napadač Barnslija bio je priseban i precizan za, ispostaviće se, konačan rezultat.

Domaćin je u nastavku prepustio loptu rivalu iz Londona. Međutim, igrači Fulama su bili prilično dekoncentrisani. Od 15 udaraca, samo četiri su išla u okvir gola i na rukavice veoma dobrog golmana Radlingera.

Naš internacionalac Aleksandar Mitrović je na terenu proveo svih 90 minuta. I pored ponuda, odlučio je da ostane. Da li je pogrešio?