MaxBet Sport

Ovo je pojednostavljena verzija strane. Idi na originalni članak.

Mladi golman naknadno pozvan na utakmicu protiv Andore

Đorđe Petrović će najverovatnije da bude prvi golman u utorak (Foto: Starsport)

Usledio je dodatni poziv. Reprezentaciji Srbije pridružio se još jedan golman. Odmah posle utakmice u Leskovcu sa Albanijom, krenuo za Niš odakle ekipa putuje u Andoru.


KVALIFIKACIJE ZA SP: Od 18 igraju Čad – Centralnoafrička Republika, a u kladionici MaxBet je kvota na pobedu domaćina 2.75.


Čuvar mreže mlade reprezentacije Srbije i Radničkog 1923 Luka Lijeskić je priključen najboljoj selekciji. Dolazak novog golmana se desio pošto Predrag Rajković još nije potpuno spreman i biće mu dozvoljeno da se ranije vrati u Al Itihad i sprema za naredne izazove sa klubom u Saudijskoj Arabiji i Ligi šampiona Azije.

Luka Lijeskić (Foto: Starsport)

U konkurenciji ostaju Ðorđe Petrović i Dragan Rosić, a ovo je novi važan korak u karijeri za momka, koji je posle Brodarca i dobrih igara za mlađe selekcije Srbije otišao u Gent.

Odlučio je da zbog male minutaže napusti Belgiju, a izabrao je prošlog leta, kao sledeću stanicu Kragujevac. Ove sezone ima dobru minutažu u konkurenciji sa iskusnim Vladimirom Stojkovićem.

Očekuje se da utorak između stativa ponovo bude prvi golman Đorđe Petrović. Poznato je i ko će da sedi na klupi umesto Dragana Stojkovića.