Očekivalo se da bude u najboljem timu Crvene zvezde. Imao je kao mlad ogroman potencijal, a onda je ušao u spor sa klubom, koji je rešen pre nekoliko meseci.
Golman Jovan Miladinović je posle napuštanja Ljutice Bogdana pre mesec dana, kao slobodan igrač prešao u Zvijezdu 09, ali samo do januara. Sledeća stanica ubrzo treba da bude Španija.
Čuvar mreže je na korak od konačnog dogovora sa Valensijom, a ako sve bude prema planu, već prvih dana prelaznog roka u januaru, potpisaće ugovor sa klubom sa čuvenog stadiona „Mestalja“ do leta 2030.godine.

Plan je da Miladinović prvo brani u B ekipi, ali će trenirati sa prvim timom Valensije za koji ove sezone nastupaju, reprezentativac Makedonije, Stole Dimitrievski i Hulenu Agirezabali.
Španci moraju da isplate prema propisima i trening kompezaciju Crvenoj zvezdi od oko 250.000 evra.