Niže lige Srbije
Mojsilović novi sportski direktor Crvene zvezde

U Novom Sadu se ozbiljno kuva. Posle ulaska Proletera u Superligu, “srpska Atina” će po prvi put imati dva kluba u najvišem fudbalskom rangu, a sada se sa ozbiljnim ambicijama pojavio i treći klub iz tog grada. Iskusni srpski fudbalski trener Stevan Mojsilović (51) preuzeo je funkciju sportskog direktora Crvene zvezde iz Novog Sada, što jasno pokazuje da i crveno-beli žele da se takmiče sa najjačima.
Od njega se u prvoj sezoni u srpskoligašu iz Vojvodine očekuje da afirmiše mlade igrače.
– Procenio sam da ima prostora da napravimo odličnu priču. Rad sa mladim igračima je izazov, a srpskoligaška scena je idealna za njihovu afirmaciju. Ostala je skoro kompletna postava nosilaca igre iz prošle sezone, ali otvorili smo konkurs i očekujem više potencijalnih novajlija na prozivci. Imaćemo najmlađu ekipu u ligi, krećemo sa radom 10. jula – rekao je Mojsilović.
On je tokom karijere vodio Obilić, Mogren, Domžale, Rad, iranski Malavan, Spartak iz Subotice, Jagodinu i Novi Pazar.
– Možda će mnoge da iznenadi odluka, jer sam prošao mnogo u trenerskoj karijeri, učestovao u kvalifikacijama za Ligu Evrope, vodio superligaške klubove. Želim da okrenem novi list i da se posvetim stvaranju mladih igrača u sredini gde neću imati pritisak – istakao je Mojsilović.

-
Igrepre 19 sati
IGRE: Pogodi minut prvog gola na meču Inter – Rapid
-
SRBIJA KOŠARKApre 15 sati 4
UDAR EVROLIGE Zvezda i Partizan ne moraju da igraju Superligu Srbije!
-
REPREZENTACIJEpre 9 sati 2
NOVI ŠAMAR SRBIJI Izrael mora da padne
-
LIGA EVROPEpre 9 sati 3
REMEK DELA Jović strelac, Kostić i Gaćinović asistenti u prolazu Ajntrahta (VIDEO)
-
SRBIJA FUDBALpre 16 sati 1
OPARIO SE Gobeljićev dan u Zvezdi – 65.000 dinara
-
SRBIJA KOŠARKApre 19 sati 2
Milionska kazna za “večite” posle skandaloznog finala Kupa Radivoja Koraća
-
SRBIJA KOŠARKApre 7 sati 1
SADA JE SVE POZNATO Ovo su putevi Srbije do Kine!
-
SRBIJA KOŠARKApre 12 sati 2
KK CRVENA ZVEZDA Kup “Radivoja Koraća” postao Kup “Milivoja Jovčića”
Komentari koji sadrže psovke, uvredljive, vulgarne, preteće, rasističke ili šovinističke poruke neće biti objavljeni. Strogo je zabranjeno lažno predstavljanje, tj. ostavljanje lažnih podataka u poljima za slanje komentara. Komentari koji su napisani velikim slovima neće biti odobreni. Redakcija MaxbetSport.rs ima pravo da ne odobri komentare koji su uvredljivi, koji pozivaju na rasnu i etničku mržnju i ne doprinose normalnoj komunikaciji između čitalaca ovog portala. Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove redakcije MaxbetSport.rs.