Monpelje odigrao za “svece”, domaćin jedva izvukao bod

,

Mihailo Ristić (Foto: Beta/AP)

Svim silama su pariski “sveci” navijali za Ristića, Škuletića, Le Taleka i društvo. Gosti su bili blizu da obraduju šampiona, ali je domaćin uspeo da postigne gol i izbegne poraz: Lil – Monpelje 1:1 (0:1).

Na meču Anže – Ren, naša kladionica nudi kvotu 2.35 za igru ug 3+.

Sa Mihailom Ristićem u timu od prvog minuta, gost je poveo već u 21. minutu, golom njegovog najboljeg strelca Delora. YŠokirani, fudbaleri lidera na tabeli stvorili su samo jednu polupriliku do kraja poluvremena, a početkom nastavka pogodili i stativu.

Brojke nisu menjane do finiša, kada je Luiz Arauho sjajnim udarcem izjednačio. Mogao je Lil u dalekoj nadoknadi i do celog plena. Udarac iskusnog Turčina Buraka Jilmata odbranio je golman Omlen.

Ristić je na poziciji levog beka odigrao celu utakmicu. Petar Škuletič je ušao u 87. minutu.