MaxBet Sport

Ovo je pojednostavljena verzija strane. Idi na originalni članak.

Šok! Nair Tiknizjan već napustio Beograd (VIDEO)

Nair Tiknizjan (Foto: Starsport/Peđa Milosavljević)

Crvena zvezda će u utakmicu sezone bez klasičnog levog beka. Nair Tiknizjan napustio je Beograd.

Reprezentativac Jermenije je trebalo prvobitno da odigra dvomeč sa Viktorijom iz Plzenja, a potom da se preseli u Olimpijakos. Ipak, sve to se dogodilo mnogo ranije. Crvena zvezda će na Čehe udariti bez prvog levog beka, na toj poziciji je ostao samo mladi Matej Strika.

Nair Tiknizjan je već sleteo u Atinu gde će da obavi lekarske preglede i potpiše trogodišnji ugovor. Možda je nešto ovako i moglo da se nasluti pošto je novi trener Crvene zvezde, Albert Rijera, na promociji poručio da mu ne trebaju igrači koji žele da idu iz kluba ili koji glavom nisu na „Marakani“. Nair Tiknizjan je prodat pre dolaska Španca.

Podsetimo, Olimpijakos je Naira Tiknizjana platio 5.000.000 evra. Crvena zvezda može da zaradi još milion kroz određene bonuse.

Na društvenim mrežama pojavio se i snimak Tiknizjana po dolasku na aerodrom u Atini, gde ga očekuju lekarski pregledi i potpis ugovora sa Olimpijakosom.