Fudbal

NAJSKUPLJI “TURISTA” U ISTORIJI ZVEZDE Malo je falilo da Kafu servira Milojeviću “hladnu osvetu” (VIDEO)

,

Kafu je umalo servirao hladnu osvetu Vladanu Milojeviću (Foto: Starsport)

U Saudijskoj Arabiji juče je nastavljeno takmičenje u najjačem rangu takmičenja, a Al Ahli tim našeg stratega Vladana Milojevića pobedio je Al Hazem 4:2 u meču koji Hičkok ne bi režirao.

SRBIJA Bačka od 19 časova dočekuje Spartak iz Subotice, a “dvojka” u kladionici MaxBet je 2.15.

U timu Vladana Milojevića nije bilo Marka Marina, ali je na suprotnoj strani bio Džonatan Kafu, za kog se ne može reći da baš gotivi srpskog stratega na klupi Al Ahlija. Brazilac se u dresu Crvene zvezde nije naigrao fudbala, Vladan Milojević ga je odstranio iz tima, te je on postao najskuplji “turista” u istoriji kluba. Turista, jer je u sred sezone otputovao da obilazi Izrael.

Sada je Kafu umalo servirao “hladnu osvetu” bivšem treneru. Al Ahli poveo je golom Gareba u 3. minutu. Al Soma je u 50. povećao na 2:0 za domaćina. Tada je usledio “hladan tuš”. Gosti su prvo preko Strandberga u 65. minutu smanjili na 2:1, a asistent kod gola je bio Kafu. Brazilac je tri minuta kasnije izjednačio na 2:2. Al Hazem tu nije želeo da stane i preko Omara je preokrenuo na 3:2, ali je posle signalizacije iz VAR sobe taj pogodak poništen.

Činilo se tada da će domaćinu bod da bude puna kapa, ali se četa Vladana Milojevića izdigla kao Feniks iz pepela. Preko Haithama u 86. minutu i Harbija u 88. minutu, Al Ahli je stigao do pobede 4:2.