Napoli juri u Ligu šampiona, Mihajloviću spasonosni bod

,

Viktor Osimen, dvostruki strelac za Napoli (Foto: Beta/AP)

Napolitanci jure u Ligu šampiona. Iako se žestoko bori za spas, Specija nije mogla ništa protiv Napolija – 1:4 (0:3).

Na meču Fjorentina – Lacio, naša kladionica nudi kvotu 2.65 za igru ug 4+.

Ekipa Đenara Gatuza je sav posao završila u prvom poluvremenu. Poljak Zjelinski je pogodio već u 15. minutu, a potom je Nigerijac Osimen pokazao zašto je letos Lilu plaćen čak 70 miliona evra i postao najskuplji igrač u istoriji kluba.

Domaćin je u nastavku smanjio, ali je Meksikanac Lozamo stavio tačku.

Bolonja je u finišu meča na “Friuliju” izvukla bod. Ekipa Siniše Mihajlovića već četiri kola nije pobedila i nije bezbedna, ali ne bi smela da prokocka prednost koju ima u odnosu na zonu ispadanja. Domaćin je vodio od 23. minuta golom De Paula, izjednačio je Orsolini sa 11 metara u 82. minutu.