NASTAVLJA SE SUKOB „Grobari“ tokom noći stavili znak na stadion, imali su i poruku za upravu (FOTO)

Sukob između navijača i čelnih ljudi Partizana se nastavlja. „Grobari“ su svoj prvi veliki protest protiv uprave kluba pokrenuli pred meč sa Šerifom u Ligi Konferencije, tada se okupio veliki broj navijača ispred službenih prostorija u Humskoj. ITALIJA: Kvota na pobedu Lacija u Bolonji u našoj kladionici je 2.50. Meč počinje u 20:45. Najvatrenji navijači … Nastavi sa čitanjem NASTAVLJA SE SUKOB „Grobari“ tokom noći stavili znak na stadion, imali su i poruku za upravu (FOTO)