maxbet

NE UZIMAJ VIŠE LOPTU! Turčin za četiri minuta promašio dva penala! (VIDEO)

,

Čoveče, ne prilazi više beloj tački! Moguće je da se tim rečima trener Gazijantepa Marijan Sumudica posle meča protiv Rizespora obratio svom igraču Muhametu Demiru. Gazijantep je utakmicu dobio 2:0, golovima Souse i Đilobođija, ali je centralna, neslavna ličnost bio upravo Demir.

Na meču Oksford – Vimbldon, naša kladionica nudi kvotu 4.35 za igru X-1.

Turčinu je uspelo da za samo četiri minuta promaši dva penala. Najpre je bio neuspešan u 57. minutu. Šutirao je jako i neprecizno.

Međutim, nedugo potom, domaćin je dobio još jedan jedanaesterac. Jadni trener Sumudica kumio je i molio Demira da ne šutira. Turčin nije hteo ni da čuje. Prišao je lopti i poslao je na tribine.

To je potpuno razbesnelo rumunskog trenera. Van sebe, Sumudica je krenuo pravo u svlačionicu. Usput se setio da treba da se igra bar još pola sata. Vratio se, a pitanje je šta bi bilo da je suđen još jedan penal.