NEBU POD OBLAKE Pavkov promašio gol sa pola metra!

,

Nije dobro započeo Milan Pavkov utakmicu sa Radnikom iz Surdulice ove subote. On je na poluvremenu zamenio Filipa Falka, a u prvih 15 minuta je propustio dve velike prilike.

LA LIGA: Kvota u MaxBetu na trijumf Atletiko Madrida protiv Eibara je 1.45.

Prvu posle sjajnog dodavanja Sekua Sanoga ka Milanu Rodiću, a potom ubačene lopte od strane levog beka crveno-belih. Pavkov je sam izašao pred Stefana Ranđelovića, prebacio ga je, ali nije pogodio gol.

Ipak, mnogo veći promašaj je usledio koji minut kasnije. Posle šuta Dijega Falćinelija, lopta se od stative odbila do Pavkova koji je bio na pola metra od gola, ali je očajno šutirao i prebacio je prečku!

Jedina utešna stvar u toj situaciji po navijače Zvezde je ta što je Pavkov bio u ofsajdu, pa bi verovatno pogodak bio poništen.

Pomenimo i da se to desilo pri rezultatu 1:1. Pogledajte kako je sve to izgledalo: