Nekadašnji napadač Crvene zvezde blista u Turskoj, prvi je strelac lige! (VIDEO)

,

Aleksandar Pešić (Foto: Starsport)

Sjajan meč, revija golova i triler viđeni su u Malatiji, gde je gostovao Karagumruk. Uz vrhunsku partiju srpskog internacionalca Aleksandra Pešića, slavio je gost – 4:3 (2:3).

Na meču Kasimpaša – Trabzonspor, naša kladionica nudi kvotu 2.70 za igru 2-2.

Posle samo dvadesetak minuta igre, Malatija je imala velikih 2:0. Gosti su smanjili, ali je domaćin povisio na 3:1. Tada je počeo veliki preokret.

Pešić je u 44. minutu postavio rezultat poluvremena, u 76. izjednačio, a Bertolaći u 88. minutu doneo pobedu Karagumruku koji na početku vikenda deli prvo mesto sa još četiri ekipe.

Aleksandar Pešić je sa pet golova vodeći strelac turskog šampionata. Nekadašnji napadač Crvene zvezde je u Karagumruk stigao iz Makabija iz Tel Aviva.

MIHAJLOVIĆ: Bio sam u Zvezdi i pre 1990, ali nisam prošao… Onaj pehar u muzeju nije original! (VIDEO)