NERVOZA U REMSU Rajković se svađao sa sudijom i dobio karton, pa ubrzo isključen njegov saigrač (VIDEO)

,

Pričaće se o arbitru Karimu Abedu mnogo narednih dana u Remsu. Njegove sporne odluke koštale su možda francuskog prvoligaša pobede u nedelju, u 31. kolu Lige 1. Ren je odneo kući bod – 2:2 (0:0).

LIGA 1: Kvota u MaxBetu na trijumf Olimpik Marselja protiv Dižona je 1.55.

Rems je prvi poveo golom Dije u 60. minutu, posle loše intervencije golmana gostiju Gomisa. Međutim, 15. minuta kasnije je Ren stigao do izjednačenja.

Fes je skrivio jedanaesterac, a Sehru Žirasi je uspeo da savlada sa bele tačke srpskog reprezentativca Predraga Rajkovića.

Rems je ponovo poveo u 81. minutu, preciznim šutem sa distance Gislaina Konana. On je poslao loptu po zemlji, zbog jake kiše je trava bila klizava, pa Gomis nije uspeo da interveniše.

Ipak, samo dva minuta kasnije viđena je prva sporna situacija. Ren je imao korner, Rajković je u gužvi možda i fauliran, ali to Abed nije tako video. Žirasi se u toj sitauciji najbolje snašao i zatresao je mrežu za 2:2.

Rajković se odmah pobunio, prišao je sudiji zajedno sa još nekoliko saigrača, ali mu je odmah pokazan žuti karton.

Samo minut kasnije usledila je i druga sporna situacija. Remsov fudbaler Kasama pokušao je klizećim startom da oduzme loptu rivalu. Na snimku se vidi da je pokupio loptu, ali Abed to nije video tako i pokazao mu je direktan crveni karton. Na kraju je ostalo 2:2.

U isto vreme su se sastali Bordo i Monpelje, a gosti su slavili sa 3:2 (3:2). Za Monpelje je čitav meč sa kapitenskom trakom oko ruke odigrao Stefan Mitrović, dok Vukašin Jovanović ponovo nije bio u protokolu u domaćoj ekipi.