Nestvaran promašaj udaljio Paunovića od “baraža” za Premijer ligu (VIDEO)

,

Žoao je promašio nemoguće (Foto: Printscreen)

Ukoliko Reding ne izbori plasman u plej-of za plasman u Premijer ligu. pamtiće Veljko Paunović ovaj 2. april i gostovanje Barnsliju. Jer, tim srpskog stručnjaka je doslovno poklonio bod rivalu – 1:1 (0:1).

Na meču Hadersfild – Brentford, naša kladionica nudi kvotu 4.70 za igru X-2.

Reding je došao u Jorkšir posle predugačke serije od četiri meča bez pobede (tri remija i poraz), koja je i dovela ekipu na ivicu plej-of zone. Sve je išlo po željama Paunovića, jer je Edžarija u 34. minutu pogodio za vođstvo gostujućeg tima.

Prednost je trajala do 61. minuta kada je golman Redinga Rafael rvačkim zahvatom skrivio penal. Sa 11 metara je siguran bio Movat.

Mogao je Reding do novog vođstva u 77. minutu, ali je zaista nestvarno šta je promašio Lukas Žoao, inače najbolji strelac ekipe. Posle jedne vraćene lopte, Meite se prišunjao golmanu Barnslija s leđa i kratko odložio loptu do Portugalca koji je pred sobom imao palog golmana i nebranjenu mrežu. Promašio je – sve.

Da li Reding ipak ima “štofa” za premijerligaški fudbal? Teško pitanje za Paunovića…