NIKO NEĆE DA DIRA LOPTU Čančarević primio retko komičan gol (VIDEO)

,

Fudbaleri Alaškerta, za koje brani srpski golman Ognjen Čančarević, savladali su u četvrtak Urartu sa 2:1 (1:0) i tako su se, barem na neko vreme, probili na prvo mesto na tabeli šampionata Jermenije.

KAZAHSTAN: Kvota u MaxBetu na pobedu Šahtjora iz Karagandija protiv Kaspija je 2.00.

Ovaj meč ipak nije prošao bez poteza o kojima će se pričati, pošto je u 90. minutu Čančarević primio komičan gol. Nije on bio kriv, već njegovi štoperi, koji su se maltene sudarili u želji da dođu do lopte, a onda su je obojica propustili.

Na kraju je lopta završila kod napadača Urartua, Radčenka, koji isprva čak nije ni gledao ka njoj. Na kraju se ipak snašao, pa je savladao Čančarevića.

Pre toga su gosti ipak osigurali trijumf. Hovsepjan je u 19. minutu doneo prednost, koju je duplirao u 66. minutu Tijago Galvao, nekadašnji napadač Slobode iz Užica, Čukaričkog i Borca iz Čačka.

Na snimku možete da vidite sva tri pogotka, a onaj najzanimljiviji počinje od 30. sekunde.