NIŠTA OD ARSENALA “Lisice” se gostile u Londonu (VIDEO)

,

Džejmi Vardi slavi pogodak (Foto: Beta/AP)

Teško da i ove sezone od “tobdžija” može da se očekuje nešto značajnije. Posle poraza od Sitija bez ispaljenog metka, Arsenal je na gotovo isti način izgubio kod kuće od Lestera – 0:1 (0:0).

Na meču Brajton – VBA, naša kladionica nudi kvotu 2.05 za igru ug 2-3.

Već u uvodu meča, Lakazet je zatresao mrežu, ali iz očiglednog ofsajda. Sve do kraja poluvremena, Arsenal nije uspeo da kreira šansu, njegova prva zvezda Obamejang je odigrao još jednu očajnu utakmicu.

Priliku utakmice imao je desni bek Artetinog tima Beljerin. Španac je snažno pucao po sredini gola, ali je Kasper Šmajhel bio koncentrisan i spreman.

Presuda je viđena desetak minuta pre kraja. Bila je to savršena akcija ekipe Brendana Rodžersa. Merdison je poslao teledirigovanu dugu loptu ka Underu, a Turčinu je ostalo samo da centrira ka potpuno usamljenom Vardiju.

Lester je pobedom prekinuo mini seriju od dva vezana poraza. Arteti ostaju brige.