maxbet

Nova katastrofa Mančester junajteda

Bojan Brezovac

,

Fudbaleri Barnlija savladali su kao gosti Mančester junajted sa 2:0, u okviru 24. kola engleske Premijer lige. Oni su prvi put slavili na Old Trafordu posle tačno 57 godina.

Ekipa Ole Gunara Solskjera nastavila je sa razočaravajućim rezultatima i ovo joj je treći poraz u poslednje četiri utakmice u domaćem prvenstvu.

Interesantno, crveni đavoli nisu postigli pogodak na svom terenu prvi put posle 18 uzastopnih utakmica.

Treba reći da je Junajted imao inicijativu, ali bez pravih prilika. Sa druge strane, Barnli je postigao dva pogotka iz isto toliko šuteva koji su išli u okvir De Heinog gola.

Gosti su do prednosti stigli u 39. minutu preko Vuda, koji je lepo iz peterca prosledio loptu u mrežu.

Novi šok na Old Trafordu priredio je Džej Rodriges, prelepim golom od prečke u 56. minutu.

Junajted je ostao na 5. poziciji i u narednom periodu ih očekuje serija teških mečeva, dok je Barnli 13. i u sledećem kolu dočekuje Arsenal.