Novi krah Reala

Bojan Brezovac

,

Detalj sa utakmice (Foto: Beta/AP)

Ne pomaže ni Zinedin Zidan. Jasno je da će svaki navijač slavnog Reala pokušati da zaboravi ovu sezonu što je pre moguće. Naročito posle još jednog neočekivanog kiksa. Real je gostovao Leganesu koji je uspeo da odoli napadima slavnog kluba. Na kraju utakmice na semaforu je stajalo 1:1.

Svi čekaju šta će Zidan uraditi tokom leta, kakvu će ekipu oformiti kako bi se Real ponovo vratio na sam vrh. Sada ovaj tim Reala definitivno ne može da parira konkurentima. Videlo se to i protiv Leganesa.

Domaćin je šokirao Real u 45. minutu kada je Silva pogodio pred sam kraj poluvremena.

Da nije bilo Karima Benzeme ko zna kako bi se utakmica završila. Francuz je realizovao dobar napad Reala u 51. minutu za konačnih 1:1.

Benzema je u poslednje vreme u potpunostio preuzeo ulogu spasioca Reala pošto redovno postiže golove kako bi se izbegla blamaža nekadašnjeg šampiona Evrope.