Obradović koristio čak 11 igrača za 20 minuta

Bojan Brezovac

,

Ročesti sa loptom (Foto: Starsport)

Završeno je prvo poluvreme meča Crvena zvezda – Efes. Gosti vode 40:36 iako su dosli izuzetno oslabljeni. Ipak, zanimljivije od samog rezultata je činjenica da je trener Saša Obradović koristio skoro sve igrače na raspolaganju.

Kopa Libertadores: Na meču Guarani – Gremio, naša kladionica nudi kvotu 1.95 za igru ug 2-3.

Samo Aleksa Uskoković nije ulazio na parket u prvom poluvremen, dok je preostalih 11 imalo priliku da zaigra na parketu. Nešto što se ne viđa često u Evroligi.

Najveću minutažu imao je Džordan Lojd sa nešto manje od 15 minuta na parketu, dok su najmanju imali Branko Lazić i Marko Simonović sa nešto više od pet minuta provedenih u igri.

Podsetimo da crveno-beli na ovom meču ne mogu da računaju na Lengstona Hola i Džonija O’Brajanta koji su povređeni.