Odličan fudbal u Ređo Emiliji, dva gola i asistencija Srba i pobeda Đuričića (VIDEO)

,

Slavlje igrača Sasuola (Foto: Beta/AP)

Odličnu utakmicu odigrali su Sasuolo i Verona. Blistali su srpski internacionalci, a više razloga za osmeh ima Filip Đuričić – 3:2 (1:1).

Na meču Đenova – Udineze, naša kladionica nudi kvotu 2.50 za igru ug 3+.

Sasuolo je poveo već u ranoj fazi meča pogotkom mladog veziste Manuela Lokatelija. I pored prilika na obe strane, taj rezultat je ostao na snazi sve do 43. minuta kada je Darko Lazović odličnu akciju saigrača drugim golom u sezoni pretvorio u izjednačenje.

Odlično popodne reprezentativaca Srbije, čemu će svakako da se obraduje i selektor Dragan Stojković, nastavio je Filip Đuričić. Pogodio je sa gotovo istog mesta na kojem je prethodno bio Lazović i vrlo prisebno plasirao loptu u mrežu. Bio je to njegov peti ligaški gol ove sezone.

Verona je nastavila da napada i to joj se isplatilo u 79. minutu. Novo izjednačenje doneo je Dimarko, posle sjajnog centaršuta Lazovića.

Ipak, te brojke su na semaforu stajale samo dva minuta. Lošu reakciju odbrane Verone posle kornera iskoristio je Traore da odbitak sprovede u mrežu.

Filip Đuričić je na terenu bio do 67. minuta. Darko Lazović je odigrao ceo meč, dok je Ivan Ilić ostao među rezervnim igračima.