OLD FIRM DERBI Rendžers nastavlja bez poraza!

,

Stiven Džerard, menadžer Rendžersa (Foto: Beta/AP)

Prvenstvo Škotske je rešeno, Rendžers je preoteo tron najvećem rivalu, ali je svaki Old firm derbi, a ovo im je bio 322. ligaški nešto više od bitke za trofej. Ipak, Seltik je propustio priliku da pobedom stavi “potpis” na titulu najvećem protivniku. Meć na Seltik parku završen je 1:1 (1:1).

Engleska FA Kup: Na meču Lester – Mančester junajted, naša kladionica nudi kvotu 2.05 za igru ug 1-2.

Domaćin je poveo u 23. minutu, strelac je bio reprezentativac Norveške Elijunusi. Samo 15 minuta kasnije, Kolumbijac Morelos je izjednačio i postavio konačan rezultat.

Rendžers je na taj način ostao nedodirljiv, a cilj Stivena Džerarda je svakako da sezonu završi bez poraza. Seltik ima 20 bodova manje i preostaje mu da skuplja snagu za sledeću sezonu.