OPET NEOBIČNO SA METALCEM Tri penala i dva crvena kartona obeležili Antićev povratak na klupu

,

Dragan Antić se vratio na klupu posle suspenzije (Foto: Starsport)

Metalac iz Gornjeg Milanovca je u poslednje vreme pretplaćen na čudne mečeve. Pisali smo već o pet penala protiv Kabela prošlog vikenda, a sada je taj klub ponovo odigrao zanimljiv meč. U susretu sa Dinamom iz Vranja viđena su tri jedanaesterca, dva crvena kartona i pobeda Metalca.

Kvota u MaxBetu na pobedu Central Kousta protiv Adelejda je 3.00.

Domaći tim je brzo stekao prednost, golom Ješića sa bele tačke u 28. minutu. Rezultatom 1:0 se otišlo na odmor, a prednost Metalca je duplirao Katanić iz penala u 67. minutu.

Vratili su se ipak Vranjanci. Prvo je Stamenković u 71. minutu smanjio zaostatak, da bi Stevanović u 88. iz jedanaesterca izjednačio na 2:2. Činilo se da će klubovi podeliti plen, a onda je došlo do uzbuđenja u nadoknadi.

Jokić i Koraksić su posle rasprave sa sudijom dobili crvene kartone, meč je produžen 10 minuta, a Metalac je i pored toga što je imao dva igrača manje uspeo da stigne do pobede. Strelac je bio Vranjanin.

Tako je na neslavan način obeležen povratak trenera Dinama Dragana Antića na klupu Vranjanaca posle ukinute suspenzije.

Do prve pobede posle dugog sušnog perioda u sredu je došao Zemun. Tim koji je prošle sezone igrao u Superligi, kao gost je savladao OFK Žarkovo sa 1:0.

Jedini gol je viđen već u 1. minutu, kada se u strelce upisao Ristović. Do kraja meča rezultat se više nije menjao.