“ORLOVI” ČUVAJTE SE Škoti ostvarili i drugu pobedu u Ligi nacija, Remi Rusije i Turske (VIDEO)

Radomir Djurovic

,

Lindon Dajks je postigao pogodak za Škote (Foto: Beta/AP)

Fudbaleri Škotske su ostvarili i drugu pobedu u B Ligi nacija. Oni su u Grupi 2 u Glazgovu savladali Slovačku sa 1:0 (0:0).

KOLUMBIJA: Od 3:10 iza ponoći igraju Jaguares – Santa Fe, a u kaldionici MaxBet je kvota na pobedu gostiju 2.30.

Odluka je pala u 54. minutu. O’Donel je sa ivice kaznenog prostora ubacio loptu pred gol, a Lindon Dajks je umakao odbrani Slovaka i zatresao mrežu. Škoti su prvi u grupi sa sedam bodova iz tri utakmice. Oni će narednog meseca u Beogradu da igraju protiv Srbije u finalu baraža za odlazak na Evropsko prvenstvo.

U Grupi 3, u kojoj igra i Srbija, Rusija i Turska su odigrali nerešeno 1:1 (1:0). Meč je odigran na stadionu Dinama u Moskvi, a domaći su poveli golom Mirančuka u 28. minutu. Zobnin je sa desne strane lepo ubacio loptu u srce kaznenog prostora, a na pravom mestu je bio Mirančuk i pogodio mrežu.

To nije bilo dovoljno da se osvoje sva tri boda. U 62. minutu su Turci izveli slobodan udarac, Demirel je spasao lopttu da ne ode u gol aut, a ona je došla pred sami gol. Tamo je nžbio Karaman kojem nije bilo teško da je sprovede u mrežu.