MaxBet Sport

Ovo je pojednostavljena verzija strane. Idi na originalni članak.

OTKRIVAMO Poznato kako ide oporavak Krunića i kada će na teren!

Rade Krunić (Foto: Starsport)

Mnogo fali Zvezdi! To se videlo u prvom meču protiv Pafosa kada je bio suspendovan, to se videlo u sredu uveče protiv Seltika.


LIGA EVROPE Od 21 čas Ferencvaroš na Gripen areni dočekuje Plzen. Kvota na “keca” u kladionici MaxBet je 2.35.


Iskusni vezni fudbaler doživeo je povredu aduktora i van terena je skoro mesec dana. Ipak, oporavak ide u dobrom pravcu. Kako otkriva MaxBet Sport, Rade Krunić je počeo sa treninzima. Trči krugove i uskoro bi trebalo da se priključi ostatku ekipe.

Mogao bi po izveštaju lekara na teren već protiv Porta u Portugaliji, ali na „Marakani“ ne žele da rizikuju i da ga preforsiraju i ugroze jesenji deo sezone.

Odluka je da se Rade Krunić na teren vrati posle oktobarske pauze pred meč sa Bragom. Verovatno će na teren 18. oktobra protiv IMT-a. Da se zagreje za gostovanje na Kamenolomu pet dana kasnije.

Rade Krunić je neophodan crveno-belima. Važan je šraf u mašineriji Vladana Milojevića.