NEMAČKA

OVO JE NJEGOVA KUĆA… Tek što se vratio u Ajntraht, Jović pogodio, ne jednom, već dva puta! (VIDEO)

,

Jović postiže gol (Foto: Printscreen)

Definitivno, Frankfurt je Jovićeva druga kuća. Tek što je stigao na pozajmicu iz Reala, srpski napadač je zablistao u dresu kluba iz kojeg je i otišao u Madrid.

Čile: Na meču Kolo Kolo – U. De Čile, naša kladionica nudi kvotu 3.90 za igru 2-2.

Meč protiv Šalkea počeo je na klupi. Ušao je u 62. minutu i deset minuta kasnije pogodio za vođstvo – 2:1. Asistent mu je bio Filip Kostić.

Bio je to pogodak za pobedu ekipe iz Frankfurta, četvrtu u nizu. Ajntraht je inače poveo golom Andrea Silve u 28. minutu, da bi gost iz Gelzenkirhena, u čijim redovima je Matija Nastasić odigrao ceo meč, izjednačio tek što je krenuo sa centra.

Međutim, Jović nije stao na ovom dostignuću. Još jedan beg Kostića, Luka je majstorski pretvorio u gol za konačnih 3:1.

Ovim golovima, Jović je najavio oživljavanje karijere, prilično uzdrmane posle zapuštenog statusa u Realu. Preporuka za odlazak u Madrid bilo je 36 golova postignitih u dresu Ajntrahta. Možda ponovo bude slično…