Selektor Srbije Veljko Paunović otkrio je da je prvobitnom spisku igrača na koje računa za prijateljske mečeve sa Španijom u gostima i Saudijskom Arabijom kod kuće priključio još jedno ime.
Reč je o Stefanu Bukincu, novopečenom članu Jang Bojsa, koji ga je nedavno platio Vojvodini 2.200.000 evra. Inače, mladi levi bek bio je na spisku mlade reprezentacije.
– Još uvek utvrđujemo stanje igrača posle ovog vikenda. Videli ste i sami da je Luka Jović imao sudar glavom, mislimo da će biti sve u redu, ali treba da vidimo kada budu si na okupu. Mnogi igrači koji su akumulirali minute u poslednjih mesec i nešto dana i kod njih postoji neka doza opterećenja i rizika. Nakon utvrđivanja danas eventualno postoji mogućnost neke promene na spisku. Iz tog razloga smo Stefana Bukinca povukli iz mlade reprezentacije – otkrio je selektor Srbije.