MaxBet Sport

Ovo je pojednostavljena verzija strane. Idi na originalni članak.

PEH NA TRENINGU Srbin mora da preskoči gostovanje u Milanu

Dušan Vlahović u meču sa Sportingom (Foto: Beta/AP)

Novi peh i to na treningu pred odlazak u Milano. Imao je srpski napadač u karijeri mnogo boljih perioda od poslednjih mesec dana u Juventusu.


ENGLESKA: Kvota naše kladionice na pobedu Čelsija protiv Brentfora je 1.78. Meč počinje u 20:45.


Ne da se nešto Dušanu Vlahoviću u crno-belom dresu. Od 7. februara nije postigao gol u Seriji A, a sada ga je stigla i povreda. U pitanju je izvrnuće zgloba, koje je verovatno golgetera izbacilo iz kombinacije da u sredu uveče nastupi protiv Intera u revanšu polufinala Kupa Italije.

Prema proceni lekara pauza treba da potraje nekoliko dana. Nastup pod blokadom bio bi rizik za nastavak sezone u kojoj, posle vraćanja bodova, ekipa iz Torina želi po svaku cenu da se domogne plasmana u Ligu šampiona. U nedelju su primili gol u nadoknadi vremena od praktično novog prvaka, Napolija.

Pored Vlahovića još dvojica igrača nisu u kombinaciji za sastav: Kvadrado zbog crvenog kartona, koji je dobio u prvoj utakmici, a otpao je i Mojze Ken. Prvi meč između Juventusa i Intera u Torinu završen je bez pobednika (1:1).

PROČITAJTE JOŠ:

PLEJ-AUT ABA LIGE Čačani uživali u trijumfu, još jedna pobeda do opstanka

LUDILO ISPRED DVORANE Evo kako su „grobari“ dočekali igrače Partizana posle velike pobede! Jedan od njih posebno oduševio (VIDEO)