ŠPANIJA

Penal remi za početak španskog vikenda

,

Dva penala i remi za početak španskog fudbalskog vikenda. U Valensiji su se sastali Levante i Atletik Bilbao i odigrali 1:1 (1:0).

Na meču Sevilja – Barselona, naša kladionica nudi kvotu 2.45 za igru ug 1P2+.

Domaćin je poveo golom Rođera s bele tačke u 33. minutu. Na isti način je odgovorio veteran u redovima baskijskog tima, 34-godišnji Raul Garsija posle desetak minuta u nastavku.

Zadovoljni postignutim, rivali, inače komšije na tabeli La Lige, do kraja su čuvali po bod. Levanteu, koji je u minulom kolu iznenadio Atletiko u Madridu, bio je ovo treći meč bez poraza. Gostu iz Baskije ta serija je produžena na četiri meča.

Ipak, oba kluba u tekućoj sezoni igraju tek epizodne uloge. Tako će da ostane i do kraja.