Pešićev Makabi došao do pobede u 98. minutu

,

Aleksandar Pešić (Foto: Starsport)

Fudbaleri Makabi Tel Aviva trijumfovali su u 12. kolu Prvenstva Izraela. Oni su na svom terenu savladali Kirjat Šmonu sa 1:0 (0:0).

SUPERLIGA TURSKE: Kvota u MaxBetu na pobedu Geztepea protiv Karagumruka je 2.25.

Poput Konje, srpskog interacionalca Marka Jevtović, i tim iz Tel Aviva je do bodova stigao pogotkom u 98. minutu. Doduše, za razliku od turskog tima, ne golom fudbalera sa srpskim pasošem.

Napadač Makabija Aleksandar Pešić je igrao do 80. minuta, kada je ustupio mesto na terenu Šehteru. Pobedonosni gol je postigao Biton, u pomenutom osmom minutu sudijske nadoknade vremena.

Makabi je tako prekinuo mini-niz od dva uzastopna remija u prvenstvu. Lider Makabi Haifa i dalje beži na tabeli velikih osam bodova.